Dodavatelé firmy SEALL s.r.o.

SERTO

Výrobce šroubení a hydraulických prvků s patentovanou montáží a demontáží v radiálním směru.

img1

BOSCH REXROTH

Výrobce komponentů a systémů potřebných pro realizaci řízených pohonů od mechanických zařízení přes hydrauliku a pneumatiku až po elektronické řidicí systémy.

img2

YUKEN

Japonský výrobce, který se řadí mezi světové špičky v hydraulice. V jeho nabídce naleznete hydraulická čerpadla, hydromotory, ventily, proporcionální ventily, servoventily, servopohony a další hydraulické prvky.

img3

GARLOCK GmbH

Průkopník inovačních těsnících technologií, rotačních a plochých bezasbestových těsnění. Produkty Garlock nabízejí mimořádnou odolnost těsnících spojů za působení vysokých teplot, tlaků a agresivních médií. Výrobky lze aplikovat ve všech odvětvích průmyslu.

img4

CPI

Výrobce přesných těsnících dílů mazaných a nemazaných pístových kompresorů, pístních a vodících kroužků, kompletních chlazených a nechlazených ucpávek tyčí a jejich vnitřních kroužků, sacích a výtlačných ventilů. Provádí též opravy a repase těchto kompresorů a jejich dílů.

img5

HENKEL (LOCTITE)

Loctite je součástí Henkel Group, která je světoznámou chemickou společností nabízející strojírenská lepidla, těsnění a povlaky. Výrobky Loctite jsou používány v elektronice, průmyslu, letectví, ve strojírenství i při výrobě zdravotnických pomůcek. Výrobkovou řadu doplňují prostředky pro údržbu a péči o auta, maziva, separační prostředky, čističe, a další speciální produkty vhodné pro lepení spojů.

img6

SKF

Dodavatel technologie a polotovarů pro výrobu těsnicích prvků a rotačních dílů z plastických hmot technologií SEAL-jet.

img7

Olaer

Vakové, membránové a pístové hydropneumatické akumulátory, bezpečnostní a uzavírací bloky, plnící a zkušební sady pro akumulátory, deskové a trubkové výměníky, vzduchové chladiče, multiplikátory a vysokotlaké ventily, chladiče.

img8

AKG Thermotechnik International

Výrobce vzduchových chladičů oleje s patentovanou konstrukcí.

img9

Elektromotory Moravec (Siemens)

Elektromotory, frekvenční měniče, úpravy elektromotorů (snímač otáček, úprava hřídele, jiné napětí a pod.)

img10

KTR CR, s.r.o.

Hřídelové spojky, příruby, silentbloky, nádrže a další komponenty pro hydraulické agregáty.

img11