Naše působení na trhu

Firma byla založena v lednu 1991 a hlavní náplní byla výroba a prodej těsnicích prvků. Od roku 1993 prodáváme hydrauliku, pneumatiku a těsnící prvky firmy Parker Hannifin Corp., v současné době jsme největším distributorem v ČR. Vedle značky Parker nabízíme výrobky dalších renomovaných výrobců hydraulických a pneumatických prvků. Dodáváme i speciální kompresorová a plošná těsnění firmy Garlock, lepidla a těsnící tmely firmy Loctite, vyrábíme těsnicí kroužky technologií Seal-jet.

V síti našich specializovaných prodejen obdržíte šroubení, hadice, trubky, agregáty, čerpadla, motory, válce, ventily, solenoidy, filtry, těsnění, lepidla a tmely, ale také montážní nářadí, stroje a nástroje pro zhotovení kompletních hydraulických a pneumatických obvodů.

Vedle obchodu se zabýváme projekcí hydraulických a pneumatických systémů, výrobou a opravami jednoúčelových strojů s hydraulickým nebo pneumatickým pohonem. Montujeme potrubní rozvody, provádíme diagnostiku olejových náplní a jejich filtraci, zajišťujeme pravidelnou údržbu a servis výrobních linek, zařízení a jednotlivých prvků. Pomocí špičkových diagnostických přístrojů zjišťujeme stav zařízení a doporučujeme preventivní servisní zásahy.

Dlouholetá tradice naší firmy, technická podpora našich dodavatelů a pravidelná profesní školení našich pracovníků jsou zárukou vysoké kvality námi poskytovaných služeb. 


Ke stažení