2022
01
28
Vloženo:

Akvizice SEALL s.r.o.

V prosinci 2021 došlo ke změně vlastnické struktury firmy SEALL s.r.o. Novým vlastníkem společnosti se stala firma RUBIX Czech s.r.o.

Skupina Rubix je předním průmyslovým distributorem s významným podílem na trhu a jediným distributorem s celoevropskou působností, která obchoduje všechny prémiové značky výrobců. S obratem 2,6 miliardy Euro v roce 2021 je Rubix největším evropským dodavatelem produktů a služeb průmyslové údržby, oprav a generálních oprav (MRO) a prostřednictvím více než 750 poboček ve 22 zemích nabízí specializované odborné znalosti v oblasti specifikace, poskytování a instalace bezkonkurenčního rozsahu průmyslových dílů se službou šitou na míru všem zákazníkům. Cílem akvizice je zvýšení podílu skupiny Rubix na trhu fluidní techniky, rozšíření poskytovaných služeb stávajícím zákazníkům, propojení a zefektivnění činností v rámci skupiny.

Činnost firmy SEALL pokračuje ve stejném rozsahu, lokalitách a personálním obsazení jako dosud a akvizice se tak ani v nejmenším negativně nedotkne našich zákazníků a sjednaných kontraktů.